Wsparcie

Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta

Pomoc w sprzedaży

Nasz zespół jest gotów służyć Państwu pomocą w każdym przypadku oraz zapytaniu. Możecie się Państwo kontaktować z nami przez adres: export@repagroup.com, kiedykolwiek chcecie, w przypadku:
-    Zapytań ofertowych.
-    Zamówień wymagających porady działu technicznego.
-    Zamówień towarów bez kodów LF (posiadających kody producenta).
-    Wyjaśnień technicznych dotyczących składanych zamówień.

 

Wsparcie techniczne

Jeśli nie możecie Państwo znaleść poszukiwanej części, prosimy o kontakt. Chętnie pomożemy znaleść, wszystko czego Państwo szukacie, nawet jeśli danej części nie ma w naszej ofercie! Prosimy o dosłanie wszelkich informacji i parametrów technicznych poszukiwanych części a nasz wyspecjalizowany personel techniczny doradzi Państwu w doborze odpowiednich części zamiennych.

 

 

WAŻNE 

Naturalnie, im więcej szczegółów możecie nam Państwo dostarczyć, tym łatwiej i szybcej będziemy mogli precyzyjnie odnaleść poszukiwaną część. Z założenia, aby odnaleść konkretną część, nieobecną na stałe w naszej ofercie, konieczne są poniższe informacje:
. Nazwa producenta
.Model/typ urządzenia w którym dana część występuje.
.Numer seryjny (jeśli to możliwe rok produkcji, ponieważ może się zdażyć, że dany producent w ciągu kilku lat produkcji urządzenia,zmieniał w nim rodzaj komponentów)
.Opis produktu (jesli to możliwe oryginalny numer producenta)
.Schemat złożeniowy urządzenia z zaznaczoną częścią
.Zdjęcie części (najlepiej przesłane mailem)

 

Jeśli nie możecie Państwo udzielić nam żadnej z powyższych informacji, można dosłać szczegółowe zdjęcia poszukiwanej części i/lub urządzenia w którym ona występuje. Możecie również przesłać nam daną część do porównania.
We wish to remind you that, for spare parts specially found for you, which are out of catalogue, it is not possible to cancel confirmed orders and no return requests are accepted.

Prosimy pamietać, że w przypadku części sprowadzanych na Państwa specjalne życzenie, które nie są na stałe obecne w naszych katalogach, nie ma możliwości odwołania zamówienia ani zwrotu zakupionego towaru