2382 utenti online
Please select your country

Organizacja sprzedaży

Menadżer Działu Exportu
  • Valeria Ricci
  • Tel: +39 0547 341153
  • Fax : +39 0547 341155
  • valeria.ricci@lfspareparts.com
  • Kontakt
Menadżer Obszaru Exportu
  • Paolina Letizia
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +39 0547 341151
  • Fax : +39 0547 341155
  • paolina.letizia@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Barbara Fabbri
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +39 0547 341152
  • Fax : +39 0547 341155
  • barbara.fabbri@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Tatsiana Tserash
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +39 0547 341251
  • Fax : +39 0547 341155
  • tatsiana.tserash@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Gilberto Guidi
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +39 0547 341157
  • Fax : +39 0547 341155
  • gilberto.guidi@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Enrico Faedi
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +39 0547 34 12 60
  • Fax : +39 0547 341155
  • enrico.faedi@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Pasquale Prestifilippo
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +39 0547 341156
  • Fax : +39 0547 341155
  • pasquale.prestifilippo@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Dario Mohkami
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +39 0547 34 11 45
  • Fax : +39 0547 34 11 55
  • dario.mohkami@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Luca Valdinoci
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +39 0547 341253
  • Fax : +39 0547 341155
  • luca.valdinoci@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Matija Ramov
  • Regionalny Menadżer Exportu
  • Tel: +385 98 927 86 68
  • matija.ramov@lfspareparts.com
  • Kontakt
Dział Operacyjny
  • Elisabetta Drudi
  • Sekretariat
  • Tel: +39 0547 341159
  • Fax : +39 0547 341155
  • elisabetta.drudi@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Tijana Jankovic
  • Sekretariat
  • Tel: +39 0547 341257
  • Fax : +39 0547 341155
  • tijana.jankovic@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Khalil Chalabi
  • Sekretariat
  • Tel: +39 0547 341258
  • Fax : +39 0547 341155
  • Khalil.Chalabi@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Andrea Verola
  • Sekretariat
  • Tel: +39 0547 341256
  • Fax : +39 0547 341155
  • andrea.verola@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Lorenzo Fiumana
  • Sekretariat
  • Tel: +39 0547 341259
  • Fax : +39 0547 341155
  • lorenzo.fiumana@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Alice Ravaglia
  • Sekretariat
  • Tel: +39 0547 341264
  • Fax : +39 0547 341155
  • alice.ravaglia@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Violetta Kim
  • Sekretariat
  • Tel: +39 0547 341109
  • Fax : +39 0547 341155
  • violetta.kim@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Serena Brunelli
  • Sekretariat
  • Tel: 39 0547 341254
  • Fax : +39 0547 341155
  • serena.brunelli@lfspareparts.com
  • Kontakt
Dział Techniczny
  • Christian Zoli
  • Tel: +39 0547 341137
  • Fax : +39 0547 341155
  • christian.zoli@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Demis Abati
  • Tel: +39 0547 341174
  • Fax : +39 0547 341155
  • demis.abati@lfspareparts.com
  • Kontakt
  • Jean-Philippe Garaboux
  • Tel: +39 0547 341234
  • Fax : +39 0547 341155
  • Jean-Philippe.Garaboux@lfspareparts.com
  • Kontakt
Dystrybutorzy
ATP CZĘŚCI DO URZĄDZEŃ GASTRONOMICZNYCH
ul. Szyszkowa 505-400 Otwock - Polska
Tel. +48 600 103 890;+48 22 779 57 33 | Fax +48 22 788 43 38
Horeca Parts Polska Sp.z.o.o.
ul. Magazynowa 5 - 62-023 Gadki - Polska
Tel. +48 61 658 70 90 | Fax +48 61 658 70 01
Pliki cookies pomagają nam w dostarczaniu usług. Kożystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Info