1970 utenti online

LF i GEV rozpoczynają współpracę pod wspólnym akcjonariuszem

09/04/2018 17:24:00

LF i GEV rozpoczynają współpracę pod wspólnym akcjonariuszem

Il 09/04/2018

Powiększona oferta produktów oraz największe zapasy magazynowe części zamiennych dla  wielu marek urządzeń profesjonalnych HoReCa, z kożyścią dla naszych Klientów.

Dwaj niezależni dostawcy profesjonalnych części zamiennych, LF oraz GEV, współpracują od teraz pod wspólnym akcjonariuszem, globalnym funduszem kapitałowym, The Riverside Company (w skrócie „Riverside”), jako głównym udziałowcem. Stało się to możliwie po zakupie firmy LF przez Riverside, który uprzednio nabył Grupę GEV, wraz z Włoską marką Fast ricambi oraz firmę ATEL wyspecjalizowaną w częściach do vendingu i AGD.

W ramach nowego partnerstwa FL i GEV pozostają niezależni, zachowają swoje marki i loga oraz własne struktury handlowe, współpracując przy zwiększaniu asortymentu, poprawie dostępności części zamiennych i zapewnieniu najwyzszego poziomu usług dla dystrybutorów części zamiennych i firm serwisowych.
“Nasi Klienci nadal mogą polegać na na obu firmach: ani nasi przedstawiciele, ani osoby kontaktowe jak i obsługa biurowa się nie zmienia, więc nasi Klienci i Dostawcy mogą kontynuować współpracę ze swoimi wybranymi partnerami” wpólnie potwierdzili, Pan Alexander Wiegand Prezes GEV oraz Pan Vittorio Ricci, Prezes LF.
Dzięki większemu zasięgowi geograficznemu, wspólnej, rozbudowanej sieci sprzedaży części zamiennych, a także wyjątkowej wiedzy i motywacji swoich pracowników, obie firmy chcą być partnerem numer jeden, w dziedzinie dostaw najwyższej jakości części zamiennych do urządzeń gastronomicznych.


Fakty o LF:
 Dzięki 35 letniemu doswiadczeniu na rynku części zamiennych, LF jest jednym z wiodących dostawców części zamiennych i akcesoriów zarówno dla sektora profesjonalnego (urzadzenia HoReCa) oraz sektora domowego (urządzenia AGD). Ponad 62.000 części zamiennych dostępnych bezpośrednio z naszego magazynu z 97% dostępnością oraz dostawy w ciągu 24 godzin, dla zamówień złożonych do godziny 14.00. Gwarancja najwyższej jakości obsługi posprzedażowej w 96 krajach na całym świecie. Kompleksowa oferta LF obejmuje aż 4 miliony artykułów i jest dostępna przez naszą stronę internetową w wersji komputerowej a także w aplikacji mobilnej na smartfon lub tablet. Centrum logistyczne w mieście Cesena we Włoszech, o łacznej powierzchni 16.000 metrów kwadratowych, jest wyposażone w 8 automatycznych regałów magazynowych, zarządzanych przez zintegrowany system komputerowy, co pozwala na automatyczne pakowanie przesyłek oraz aktualizowanie na bieżąco stanów magazynowych, dostępnych na naszej stronie internetowej.
 

Fakty o GEV:
GEV to europejski hurtowy wyspecjalizowany sprzedawca części zamiennych do urządzeń profesjonalnych HoReCa. Dzięki stałemu i stabilnemu wzrostowi swojej oferty oraz przeniesieniu siedziby firmy, grupa GEV jest jednym z wiodących dostawców części zamiennych do urządzeń gazowych, elektrycznych, chłodnictwa, pralnictwa oraz ekspresów do kawy, dla odbiorców profesjonalych oraz przemysłu. Dzięki ponad 85.000 artykułów dostępnych w magazynie firmy, odpowiednich dla 570 marek urządzeń gastronomicznych, GEV gwarantuje najkrótszy czas dostawy.
Rozbudowany sklep internetowy i aplikacja GEV zapewniają klientom potężną wyszukiwarkę zawierającą bazę około 2 milionów produktów, dzięki czemu klienci mogą poszukiwać części zamiennych w katalogach cyfrowych i drukowanych.
340 pracowników zatrudnionych w siedzibie firmy w Bergkirchen koło Monachium oraz filie firmy w ośmiu krajach, pracują wspólnie aby zagwarantować najwyższy jakość obsługi dla swoich klientów z branży gastronomicznej.
www.gev-online.com     


Fakty o Riverside:
Riverside Company to globalny fundusz kapitałowy, zajmujący się kontrolowanymi i niekontrolowanymi imwestycjami biznesowymi o łącznej wartości 400 milionów USD. Od powstania w 1988 roku, Riverside zainwestował w ponad 520 transakcji. Międzynarodowe portfolio firmy zawiera ponad 80 firm.
www.riversidecompany.com

Pliki cookies pomagają nam w dostarczaniu usług. Kożystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Info