4580 utenti online

Części zamienne do ekspresów do kawy Sanremo

01/11/2018 15:39:00

Części zamienne do ekspresów do kawy Sanremo

Il 01/11/2018

Wśród 24.000 części zamiennych i akcesoriów do profesjonalnych ekspresów do kawy, zawsze dostępnych w magazynie, LF oferuje również wszystkie części zamienne do ekspresów Sanremo, słynnych z wyjątkowego wzornictwa, precyzji i trwałości.

Wszystkie rodziny części zamiennych do ekspresów Sanremo są dostępne na stronie internetowej LF:
Zmiękczacze wody i części zamienne, wylewki do kawy, skrzynki elektroniczne, przepływomierze, pojemniki na kawę, detergenty, ekrany prysznicowe do parzenia kawy, zawory elektromagnetyczne, filtry do kawy, uszczelki, uszczelki do filtrów portacyjnych, uszczelki O-Ring i ORM, przełączniki, manometry, uchwyty do filtrów, silniki, pompy rotacyjne, portafiltry do ekspresów do kawy, wyłączniki ciśnieniowe, regulatory poziomu, elementy grzejne, zawory parowe i części zamienne do ekspresów do kawy, sondy poziomu, szczotki, termostaty, rurki spustowe, przewody pary wodnej do ekspresów do kawy, narzędzia, zawory rozprężne i zwrotne, zawory bezpieczeństwa.

Z LF naprawa ekspresu do kawy nigdy nie była łatwiejsza.

Więcej informacji:
info@lfspareparts.pl

 

Pliki cookies pomagają nam w dostarczaniu usług. Kożystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Info