Firma

Międzynarodowa firma LF założona w 1982 roku z siedzibą w Cesenie we Włoszech, która zajmuje się dystrybucją akcesoriów i części zamiennych do profesjonalnego sprzętu gastronomicznego, barów i sektoru domowego od 2018 roku LF stała się częścią grupy REPA Holding GmbH.

Szeroka gama produktów zawsze dostępnych w magazynie, nowoczesny system logistyczny, sprzedaż w sklepie internetowym oraz wysoki poziom obsługi, pozwalają nam szybko reagować na potrzeby klientów i realizować zamówienia otrzymane do godziny 14.00 tego samego dnia.

Oferta podzielona na akcesoria i części zamienne do gotowania, kawy oraz sprzedaży, chłodnictwa i gospodarstwa domowego obejmuje 6 000 000 pozycji bazodanowych, z czego 63 000 jest zawsze dostępnych w magazynie i podlega ciągłemu rozszerzaniu asortymentu, zarówno w zakresie marek jak i w odniesieniu do rodzin produktów.

Centrum logistyczne o powierzchni 10780 metrów kwadratowych wyposażone jest w 8 automatyzowanych układnic i jest zarządzane przez zintegrowane oprogramowanie, które umożliwia automatyczne pobieranie towarów i aktualizację sklepu internetowego w czasie rzeczywistym.

Serwis pomocy technicznej, złożony z profesjonalistów posiadających głębokie kompetencje w świecie części zamiennych, zapewnia specjalistyczne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniej części zamiennej do każdego elementu wyposażenia, umożliwiając serwisantom szybką reakcję na potrzeby swoich klientów.

LF obecna z siecią dystrybutorów-partnerów i autoryzowanymi punktami sprzedaży w różnych krajach świata oraz z punktami sprzedaży we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Czechach, Rosji i Stanach Zjednoczonych, jest częścią globalnej sieci dystrybucji części zamiennych coraz bardziej rozpowszechnioną.

LF w liczbach

Rok założenia      1982
Powierzchnia biura 2360 m²
Powierzchnia magazynowa 10780 m²
TPowierzchnia całkowita 23000 m²
Kapitał € 8.280.000
Pracownicy 205
Części w katalogu 63000
Odsyłacze do numerów katalogowych producentów 4,000,000
Ilośc części w bazie danych 6,000,000
Pliki cookies pomagają nam w dostarczaniu usług. Kożystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Info