KAWOWE

CZĘŚCI ZAMIENNE DO AUTOMATÓW KAWOWYCH I SPRZEDAJĄCYCH

Do prac konserwacyjnych i naprawczych
NASZA OFERTA
CZY WIEDZIAŁEś, Że?

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie części zamiennych do ekspresów do kawy, młynków, sprzętu wysokozautomatyzowanego oraz automatów sprzedających. Niezależnie od tego, jakiej części lub akcesoriów potrzebujesz do montażu, naprawy, konserwacji lub czyszczenia - grupa REPA będzie je miała w swojej ofercie.

Nie tylko umożliwiamy naszym klientom przeprowadzanie napraw technicznych za pomocą odpowiednich części, zestawów konserwacyjnych i sprzętu, ale także zapewniamy szeroki wybór narzędzi i akcesoriów dla baristów, takich jak młynki do kawy, dzbanki do mleka, spieniacze mleka i wiele innych. Współpracujemy z wiodącymi producentami automatów sprzedających w Europie i poza nią, aby dostarczyć naszym klientom ponad 15 000 najbardziej poszukiwanych części zamiennych.

DO SKLEPU INTERNETOWEGO
KAWOWE

WYSELEKCJONOWANE PALARNIE

W tym akcesoria dla baristów i sprzedawców detalicznych
Dzięki ugruntowanemu doświadczeniu firmy REPA w branży części zamiennych oferujemy najszerszy asortyment części i akcesoriów niezbędnych do ekstrakcji kawy, konserwacji i napraw, a także środków czyszczących do ekspresów do kawy.
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pliki cookies pomagają nam w dostarczaniu usług. Kożystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Info